ПЕРВОМАЙСЬКЕ КП "ТЕПЛОМЕРЕЖІ"
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ
ПИТАННЯ: Чи можливо зараз відмовитися від послуги централізованого теплопостачання, якщо я проживаю в квартирі багатоквартирного будинку?

ВІДПОВІДЬ: Відповідно до п. 7 Розділу VI Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 року № 2189-VIII, який введено в дію 01.05.2019 року, у багатоквартирних будинках, в яких на день набрання чинності цим Законом не менш як половина квартир та нежитлових приміщень відокремлена (відключена) від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання, власники квартир та нежитлових приміщень, приєднаних до таких мереж, не зобов’язані, але мають право у встановленому порядку відокремити (відключити) від них свою квартиру чи нежитлове приміщення та влаштувати систему індивідуального теплопостачання (опалення та/або гарячого водопостачання) у такій квартирі чи нежитловому приміщенні. Порядок такого відключення затверджено наказом Мінрегіону № 169 від 26.07.2019 року.
Відокремлення (відключення) квартир та нежитлових приміщень, будівель від мереж (систем) централізованого опалення (теплопостачання) без дотримання встановленого Мінрегіоном порядку не допускається.
Інформація про відсоток абонентів, від’єднаних від централізованого теплопостачання, знаходиться на сайті підприємства у розділі «інформація».

Також, згідно Постанови КМУ № 830 від 21.08.2019 року є можливість від’єднання всього будинку за рішенням співвласників багатоквартирного будинку. В цьому рішенні також визначається система подальшого забезпечення такого будинку теплопостачанням.

Copyright © 2020 ПКП "ТЕПЛОМЕРЕЖІ". ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ