ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПІДПРИЄМСТВО
Первомайське комунальне підприємство "Тепломережі» є виконавцем послуг з централізованого постачання теплової енергії, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення по об'єктам житлового фонду, соціальної сфери та інших споживачів міста Первомайський Харківської області. Також є виконавцем послуг з централізованого водопостачання в селах Ржавчик, Грушине та  Караченців.
Підприємство створене в 2003 році. Роботу підприємства забезпечує колектив з 226 працівників -  спеціалістів з теплопостачання, водопостачання, водовідведення, енергетичної сфери, з обслуговування та експлуатації спецтехніки та інших напрямків.
Централізоване теплопостачання міста здійснюється від 12 котелень, що працюють на природному газі. Підприємство опалює 185 багатоквартирних та приватних житлових будинків, 7 шкіл, 6 дитячих садків і ряд установ і організацій.
Централізоване водопостачання міста Первомайський здійснюється з трьох свердловин глибиною 664м, 436м, 645м. та розподіляється споживачам по 103,1 км водопровідних мереж.
Централізоване водовідведення в місті здійснюється за допомогою 103,9  км каналізаційних мереж, 2 насосних станцій та комплексу очисних споруд.

Copyright © 2024 ПКП "ТЕПЛОМЕРЕЖІ". ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ
ПЕРВОМАЙСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО  "ТЕПЛОМЕРЕЖІ"