ПЕРВОМАЙСЬКЕ КП "ТЕПЛОМЕРЕЖІ"
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
Copyright © 2020 ПКП "ТЕПЛОМЕРЕЖІ". ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ
16 грудня 2020 року
До уваги споживачів!
Первомайське комунальне підприємство «Тепломережі» повідомляє, що рішенням виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області від 15 грудня 2020 року за №275 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення,  що надається Первомайським комунальним підприємством «Тепломережі» встановлені наступні тарифи:
- з централізованого водопостачання - 22,49 грн. (з ПДВ) за 1 м3;
- з централізованого водовідведення -40,56 грн. (з ПДВ) за 1 м3;
Рішення виконкому зі структурою тарифа від 15.12.2020 №175.
18 листопада 2020 року

Шановні абоненти ПКП «Тепломережі»

«Первомайське  комунальне  підприємство  «Тепломережі»  інформує  споживачів  про встановлення тарифу на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.
ПКП «Тепломережі», на виконання чинного законодавства, розроблено проект рішення Первомайської  міської  ради  «Про  встановлення  тарифів  на  послуги  з  централізованого водопостачання  та  централізованого  водовідведення,  що  надається  Первомайським  КП «Тепломережі» Первомайської міської ради Харківської області». 
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються  ПКП «Тепломережі» на протязі 14 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів на житлово-комунальні послуги. 
Зауваження  та  пропозиції  до  ПКП  «Тепломережі»  надавати  за  адресом  м. Первомайський 1/2 м-он, д/с №9, тел./факс (05748) 3-22-35, e-mail: pkpts-perv@ukr.net.

Нормативно-правова база:

- Закон України «Про житлово-комунальні послуги» від 24 червня 2004р. №1875-IV;
- Постанова  Кабінету  Міністрів  України  «Про  забезпечення  єдиного  підходу  до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01 червня 2011р. №869;
- Наказу  Міністерства  регіонального  розвитку,  будівництва  та  житлово-комунального господарства  України  «Про  затвердження  Порядку  доведення  до  споживачів  інформації  про перелік  житлово-комунальних  послуг,  структуру  цін/тарифів,  зміну  цін/тарифів  з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад»
від 30 липня 2012  № 390
;
- Постанова  НКРЕКП  «Про  затвердження  Процедури  встановлення  тарифів  на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення» від 24 березня 2016  № 364;


- Обгрунтування

- Структура