31 січня 2020 року

ПКП "Тепломережі" здіснить перерахунок нарахувань за послуги теплопосточання для категорії "НАСЕЛЕННЯ" за січень 2020 року у бік зменшення на 5 %.
Перерахунок буде проведений у лютому 2020 року.
30 грудня 2019 року
УВАГА!
Первомайським комунальним підприємством «Тепломережі» (у зв’язку з зменшенням ціни природного газу) буде проведено перерахунок вартості послуги з централізованого опалення для населення за грудень місць 2019 року, відповідно до Постанови КМУ «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» від 24 грудня 2019 року №1082.
В грудні 2019 року вартість централізованого опалення зменшиться  на 19% від нарахувань по затвердженому тарифу.
28 жовтня 2019 року

ЗГІДНО РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПЕРВОМАЙСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ № 206 ВІД 24 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН РОЗПОЧАТО 28 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ.
01 травня 2019 року

Шановні споживачі!

         Законом України "Про житлово-комунальні послуги" передбачено, що до 1.05.2020 року співвласники багатоквартирних будинків зобов'язані прийняти рішення про моделі організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг. Зі змістом типових договорів про надання послуг з постачання теплової енергії, типових договорів про надання послуг з постачання гарячої води Ви можете ознайомитися тут.
Після вибору моделі договірних відносин співвласники багатоквартирного будинку повинні повідомити обрану модель КП «Тепломережі» з наданням протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку. У разі, якщо співвласники самостійно не вибрали одну з моделей договірних відносин, то зі споживачами буде укладений індивідуальний договір без обслуговування внутрішньобудинкових систем.
Copyright © 2021 ПКП "ТЕПЛОМЕРЕЖІ". ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ
05 квітня 2019 року

ПРО ЗАКІНЧЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ВІД 03 КВІТНЯ 2019 РОКУ № 58

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 "Про затвердження Правил надання послуг з централізованного опалення, посточання холодної води та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, посточання холодної води та гарячої води і водовідведення" Перомайському КП "Тепломережі", організаціям і підприємствам усіх форм властності, що знаходяться на території міста, дозволити закінчити опалювальний сезон у житлових будинках, школах, лікарнях, дитячих та інших закладах побутового і соціально-культурного призначення , а також споживачам, приміщення яких обладнані індивідуальним опалювальними приладами - з 08 квітня 2019 року.
ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ, ЯКІ ОДЕРЖУЮТЬ ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ!

З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій. Для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року вона буде виплачуватись готівкою. Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року, її надання здійснюється у грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів АТ
«Ощадбанк» для подальших розрахунків з надавачами послуг.

Інформуємо, що розмір призначеної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року буде виплачено:

- пенсіонерам – Пенсійним фондом України разом з пенсійною виплатою (доставка/виплата субсидії буде здійснена поштою або її буде зараховано на пенсійний банківський рахунок);

- особам, які не одержують пенсію, - АТ
«Ощадбанк» шляхом виплати субсидії через банківський грошовий переказ (для цього необхідно після 12 березня 2019 року звернутись до будь-якого відділення банку з паспортом та ідентифікаційним номером).

Звертаємо увагу, що після отримання субсидії готівкою споживач має забезпечити оплату спожитих послуг, оскільки наявність простроченої заборгованості унеможливить подальше надання  державної підтримки.
07 лютого 2019 р.

Про встановлення тарифів шляхом корегування на теплову енергію для всіх категорій споживачів та на послугу з централізованого опалення для населення, що надається первомайським кп
«тепломережі» первомайської міської ради харківської області

ДЕТАЛЬНІШЕ
НОВИНИ
Copyright © 2024 ПКП "ТЕПЛОМЕРЕЖІ". ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ
ПЕРВОМАЙСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО  "ТЕПЛОМЕРЕЖІ"