12.04.2022р.
До уваги споживачів теплової  енергії
ПКП «Тепломережі» на виконання Постанови КМУ від 10.11.2021 року №1209 проведе перерахунок зміни розміру нарахувань за теплову енергію за Березень 2022 року, (крім  населення і бюджетних установ) у зв’язку із щомісячною зміною ціни поставки природного газу.
Перерахунок проведений згідно фактичної ціни поставки  природного газу за Березень 2022 року.
Так згідно розрахунків підвищення за Березень складе 28% (крім  населення і бюджетних установ).
НАКАЗ

             ПЕРЕРАХУНОК
16.03.2022р.
До уваги споживачів теплової  енергії
ПКП «Тепломережі» на виконання Постанови КМУ від 10.11.2021 року №1209 проведе перерахунок зміни розміру нарахувань за теплову енергію за лютий 2022 року, (крім  населення і бюджетних установ) у зв’язку із щомісячною зміною ціни поставки природного газу.
Перерахунок проведений згідно фактичної ціни поставки  природного газу за лютий 2022 року.
Так згідно розрахунків знижка за лютий складе 54% (крім  населення і бюджетних установ).
НАКАЗ

ПЕРЕРАХУНОК
22.02.2022р.
До уваги споживачів теплової  енергії
ПКП «Тепломережі» на виконання Постанови КМУ від 10.11.2021 року №1209 проведе перерахунок зміни розміру нарахувань за теплову енергію за січень 2022 року, (крім  населення і бюджетних установ) у зв’язку із щомісячною зміною ціни поставки природного газу.
Перерахунок проведений згідно фактичної ціни поставки  природного газу за січень 2022 року.
Так згідно розрахунків знижка за січень  складе 43% (крім  населення і бюджетних установ).
НАКАЗ

ПЕРЕРАХУНОК
24.01.2022р.
До уваги споживачів теплової  енергії
ПКП «Тепломережі» на виконання Постанови КМУ від 10.11.2021 року №1209 проведе перерахунок зміни розміру нарахувань за теплову енергію за грудень 2021 року, (крім  населення і бюджетних установ) у зв’язку із щомісячною зміною ціни поставки природного газу.
Перерахунок проведений згідно фактичної ціни поставки  природного газу за грудень 2021 року.
Так згідно розрахунків знижка за грудень складе 45% (крім  населення і бюджетних установ).
      НАКАЗ

     ПЕРЕРАХУНОК
22.12.2021 р.

До уваги споживачів теплової  енергії
ПКП «Тепломережі» на виконання Постанови КМУ від 10.11.2021 року №1209 проведе перерахунок зміни розміру нарахувань за теплову енергію за листопад 2021 року, (крім  населення і бюджетних установ) у зв’язку із щомісячною зміною ціни поставки природного газу.
Перерахунок проведений згідно фактичної ціни поставки  природного газу за листопад 2021 року.
Так згідно розрахунків знижка за листопад складе 13% (крім  населення і бюджетних установ).
Наказ
Перерахунок
20.12.2021 р.
До уваги споживачів!
ПКП «Тепломережі» з 01 січня 2022 року вводить плату за абонентське обслуговування з постачання теплової енергії
Згідно нормативно-правових актів України: 

П
лата за абонентське обслуговування - платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних або за індивідуальним договором з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг, що включає витрати виконавця, пов’язані з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку води і теплової енергії (у разі їх наявності у будівлі споживача), а також за виконання  інших функцій, пов’язаних з обслуговуванням виконавцем абонентів за індивідуальними договорами (крім обслуговування та  поточного ремонту внутрішньобудинкових систем теплопостачання, водопостачання, водовідведення та постачання гарячої води).
Так, щомісячна плата за абонентське обслуговування за надання комунальної послуги з постачання теплової енергії в 2022 році буде складати:
у багатоквартирному будинку, що обладнаний вузлом комерційного обліку теплової енергії, за індивідуальним (публічним) договором зі споживачем в розмірі 15,55 грн. (з ПДВ);
у багатоквартирному будинку, що не обладнаний вузлом комерційного обліку теплової енергії, за індивідуальним (публічним) договором зі споживачем в розмірі 14,91 грн. (з ПДВ).
Додатки:
Наказ «Про затвердження плати за абонентське обслуговування»
Додаток «Розрахунок абонентської плати за індивідуальними договорами»

Нормативно-законодавча база:
Закон України «
Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017р. №2189-VIII;
Закон України «
Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06. 2017р. № 2119-VIII;
Закон України «Про метрологію та метрологічну діяльність» від 0
5.06.14р. №1314-VII;
Постанова Кабінету Міністрів України «Про встановлення граничного розміру плати за абонентське обслуговування у розрахунку на одного абонента для комунальних послуг, що надаються споживачам багатоквартирних будинків за індивідуальними договорами» від 21.08.2019 № 808.
20.12.2021 р.
До уваги власників приміщень з індивідуальним опаленням та неопалювальних приміщень в багатоквартирних будинках!
Первомайське КП «Тепломережі» повідомляє, що згідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №315 від 22.11.2018р.  - власникам приміщень з індивідуальним опаленням та неопалювальних приміщень в багатоквартирних будинках з 1 грудня 2021року буде здійснюватися нарахування на  забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи опалення, та за теплову енергію, яка надходить в приміщення від ділянок неізольованого транзитного трубопроводу до неопалювального приміщення або приміщення з індивідуальним опаленням, в якому є ділянка такого трубопроводу, у тому числі частина стояка.
    Розмір нарахувань визначатиметься  відповідно до розділу V Методики розподілу  між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг.
    Обсяг теплової енергії, витраченої на забезпечення функціонування внутрішньобудинкової системи опалення, приймається як частка від загального обсягу теплової енергії, витраченої на опалення будівлі. Розмір такої частки складає 8% від спожитої будівлею теплової енергії,  яка розподіляється між усіма приміщеннями в будинку (як на приміщення підключені до системи опалення будинку так і на приміщення відключені від системи опалення будинку) пропорційно до площі квартири (приміщення).
     У разі наявності в приміщенні ділянки(ділянок) неізольованого трубопроводу системи опалення будинку – додатково здійснюється нарахування за теплову енергію, що надходить в приміщення від зазначеної (зазначених) ділянки трубопроводу.
Обсяг теплової енергії, який надходить від ділянки неізольованого транзитного трубопроводу до неопалюваного приміщення або приміщення з індивідуальним опаленням, в якому є ділянка такого трубопроводу, у тому числі частина стояка, або інших частин внутрішньобудинкової системи опалення, визначається розрахунково за формулою, визначеною п.4 розділу V  Методики розподілу  між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг  де будуть прийматися такі дані: середня довжина транзитного трубопроводу в квартирі, м; зовнішній діаметр трубопроводу, м; кількість годин у розрахунковому періоді, або на підставі даних, отриманих при огляді кожної окремої квартири (приміщеннія) представниками ПКП «Тепломережі».
08.12.2021р.

В Україні підвищать штрафи за комунальні борги.

Прочитати новину.
НОВИНИ
Copyright © 2024 ПКП "ТЕПЛОМЕРЕЖІ". ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ
ПЕРВОМАЙСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО  "ТЕПЛОМЕРЕЖІ"