18 жовтня 2023 року


Тариф на водопостачання та водовідведення

02 жовтня 2023 року


Первомайське комунальне підприємство «Тепломережі» інформує споживачів про прийняття виконавчим комітетом Первомайської
міської ради рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію та на послугу з постачання теплової енергії для всіх категорій
споживачів, що надається Первомайським КП «Тепломережі» від 27 вересня 2023 року №222.
Відповідно до зазначеного рішення, під час опалювального періоду 2023/2024 років буду застосовуватись наступні тарифи:
- для населення – 2 107,93 грн./Гкал (на рівні опалювального періоду 2021/2022 років);
- для бюджетних установ та організацій – 3 722,00 грн./Гкал;
- для інших споживачів – 3 722,00 грн./Гкал.

29 вересня 2023 року

«Первомайське комунальне підприємство «Тепломережі» інформує споживачів про оприлюднення економічно обґрунтованого тарифу на послугу з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення по Первомайській територіальні громаді для всіх категорій споживачів.

ПКП «Тепломережі», на виконання чинного законодавства, розроблено проекти рішень Первомайської міської ради
- «Про встановлення Первомайському комунальному підприємству «Тепломережі» тарифу на послугу з централізованого водопостачання сіл Грушине, Караченців Первомайської міської територіальної громади»;
- «Про встановлення Первомайському комунальному підприємству «Тепломережі» тарифу на послугу з централізованого водопостачання села Ржавчик Первомайської міської територіальної громади»;
- «Про встановлення Первомайському комунальному підприємству «Тепломережі» тарифу на послугу з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення м. Первомайський Первомайської міської територіальної громади».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються  ПКП «Тепломережі» до 10 жовтня 2023 року.
Зауваження та пропозиції до ПКП «Тепломережі» надавати за адресом м. Первомайський 1/2 м-он, д/с №9, тел./факс (05748) 3-22-35, e-mail:
pkpts-perv@ukr.net.

Ознайомитись з проектом рішення, структурою тарифу та обґрунтуванням причин зміну тарифу можна за наступним офіційному сайті ПКП «Тепломережі» в розділі «Новини» або Тарифи – Водопостачання та водовідведення;
http://pkpts.com.ua/VODA.html
31.08.2023 р.

«Первомайське комунальне підприємство «Тепломережі» інформує споживачів про оприлюднення економічно обґрунтованого тарифу на теплову енергію та  на послугу з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів.
ПКП «Тепломережі», на виконання чинного законодавства, розроблено проект рішення Первомайської міської ради «Про встановлення тарифів на теплову енергію та на послугу з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів, що надається Первомайським КП «Тепломережі» Первомайської міської ради Харківської області»
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються  ПКП «Тепломережі» до 10 вересня 2023 року.
Зауваження та пропозиції до ПКП «Тепломережі» надавати за адресом м. Первомайський 1/2 м-он, д/с №9, тел./факс (05748) 3-22-35, e-mail: pkpts-perv@ukr.net
Ознайомитись з проектом рішення, структурою тарифу та обґрунтуванням причин зміну тарифу можна за наступним офіційному сайті ПКП «Тепломережі» в розділі «Новини» або Тарифи – Теплопостачання
ТАРИФ НА ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ В ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД 2023/24 РОКІВ ПІДВИЩУВАТИСЬ НЕ БУДЕ!
01.12.2022 р.

Повідомлення ПКП «Тепломережі» про публічну пропозицію (оферту) укласти
Публічний індивідуальний договір приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення


Постановою Кабінету Міністрів України № 690 від 05 липня 2019 року (в редакції Постанови Кабінету Міністрів № 85 від 02 лютого 2022 року) затверджено типові договори надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
На виконання вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 2189-VIII від 09 листопада 2017 року (в редакції Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» № 1060-IX від 03 грудня 2020 року) (далі – ЗУ «Про ЖКП»), зокрема статей 12 – 14, ПКП «Тепломережі» з урахуванням ст.ст. 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України публікує на своєму офіційному веб-сайті (в розділі «Інформація») Типовий індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що є публічним договором приєднання (далі - Договір), для індивідуальних споживачів.
ДЕТАЛЬНІШЕ

ОЗНАЙОМИТИСЬ З ДОГОВОРАМИ МОЖНО ЗА ПОСИЛАННЯМ.
03.10.2022 ð.

Первомайське комунальне підприємство «Тепломережі» інформує споживачів щодо прийняття виконавчим комітетом Первомайської міської ради рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію та на послугуз посочання теплової енергії для всіх категорій споживачів, що надається Первомайським КП «Тепломережі» від 28.09.2022 р. № 158.
ТАРИФ НА ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ В ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД 2022/23 РОКІВ ПІДВИЩУВАТИСЬ НЕ БУДЕ!

ДЕТАЛЬНІШЕ ЗА ПОСИЛАННЯМ
31.08.2022р.
«Первомайське комунальне підприємство «Тепломережі» інформує споживачів про оприлюднення економічно обґрунтованого тарифу на теплову енергію та  на послугу з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів.
ПКП «Тепломережі», на виконання чинного законодавства, розроблено проект рішення Первомайської міської ради «Про встановлення тарифів на теплову енергію та на послугу з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів, що надається Первомайським КП «Тепломережі» Первомайської міської ради Харківської області»
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються  ПКП «Тепломережі» до 10 вересня 2022 року.
Зауваження та пропозиції до ПКП «Тепломережі» надавати за адресом м. Первомайський 1/2 м-он, д/с №9, тел./факс (05748) 3-22-35, e-mail: pkpts-perv@ukr.net.
Ознайомитись з проектом рішення, структурою тарифу та обґрунтуванням причин зміну тарифу можна за наступним посиланням на офіційному сайті ПКП «Тепломережі»  http://pkpts.com.ua/TEPLO.html. 

Додатки:
- проект рішення виконкому на 2 аркушах;
- структура тарифу на послугу з постачання теплової енергії на 12 аркушах;
- обґрунтування необхідності встановлення тарифу на 8 аркушах

ТАРИФ НА ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛОВОЇ ЕНЕРГІЇ В ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД 2022/23 РОКІВ ПІДВИЩУВАТИСЬ НЕ БУДЕ!
01.08.2022р.

       Наказом Мінрегіону  від 28.12.2021 №358,  який зареєстрований  в Міністерстві юстиції України  27.01.2022  за N 93/37429, внесено зміни до Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг, затвердженої HYPERLINK "http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE32954.html" наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22 листопада 2018 року N 315, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 28 грудня 2018 року за N 1502/32954  та  викладено її  у новій редакції (далі – Методика) .
Так, послуга з постачання теплової енергії з 01 листопада 2022 року розподіляється між всіма співвласниками багатоквартирного будинку на загальнобудинкові потреби, на опалення житлових та нежитлових приміщень та на теплову енергію, яка надходить від ділянок транзитних трубопроводів в приміщеннях з індивідуальним опаленням та/або окремих приміщень з транзитними мережами опалення. Послуга розподіляється пропорційно до опалювальної площі приміщення Споживача.
Загальнобудинкові потреби на опалення – це витрати на опалення місць загального користування та допоміжних приміщень, на функціонування внутрішньобудинкових систем опалення будівлі.
Нарахування за постачання теплової енергії здійснюється для будівлі в цілому за розрахунковий місяць за показниками комерційного приладу (будинкового лічильника), а у разі його відсутності розраховується для будівлі в цілому за нормою споживання, що встановлюється органом місцевого самоврядування.
Для визначення та розподілу обсягу спожитої у будівлі теплової енергії на загальнобудинкові потреби опалення згідно Методики можуть застосовуватися різні методи:
а) розрахунок за довжинами трубопроводів внутрішньобудинкової системи опалення, даними про загальну площу місць загального користування (МЗК) та допоміжних приміщень (незалежно від наявності опалювальних приладів) у будівлі та даними про загальну опалювальна площу будівлі;
б) застосовуються проектні дані щодо обсягу теплової енергії, витрачений на загальнобудинкові потреби опалення будівлі або за результати енергоаудиту. Рішення про застосування  результатів енергетичного аудиту приймається співвласниками будівлі міжопалювальний період, про що письмово повідомляється виконавець розподілу комунальної послуги;
в) у разі відсутності у виконавця розподілу комунальних послуг вищевказаних даних, обсяг теплової енергії, витрачений на загальнобудинкові потреби опалення , може бути визначений як частка від загального обсягу споживання теплової енергії на опалення будівлі: для 1 – 5 поверхової будівлі – 25 %; для 6 – 10 поверхової будівлі – 20 %; для будівлі
вище 10 поверхів – 15 %.
Визначений розрахунково, спрощено або відповідно до проекту обсяг теплової енергії, витрачений на загальнобудинкові потреби опалення будівлі/будинку, повинен бути додатково скорегований із застосуванням коефіцієнту, що враховує площу приміщень з індивідуальним опаленням у будівлі/будинку.
НОВИНИ
Copyright © 2024 ПКП "ТЕПЛОМЕРЕЖІ". ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ
ПЕРВОМАЙСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО  "ТЕПЛОМЕРЕЖІ"