29.11.2021р.
До уваги споживачів теплової  енергії

ПКП «Тепломережі» на виконання Постанови КМУ від 10.11.2021 року №1209 проведе перерахунок зміни розміру нарахувань за теплову енергію за жовтень 2021 року, (крім  населення і бюджетних установ) у зв’язку із щомісячною зміною ціни поставки природного газу.
Перерахунок проведений згідно фактичної ціни поставки  природного газу за жовтень 2021 року. Так, завдяки економії природного газу, підприємству вдалось уникнути споживання понадлімітного газу і як наслідок високих цін на природний газ.
Так згідно розрахунків знижка за жовтень складе 34% (крім  населення і бюджетних установ).

Наказ
Перерахунок
  02.11.2021
До уваги споживачів!
Первомайське комунальне підприємство «Тепломережі» інформує споживачів щодо прийняття виконавчим комітетом Первомайської міської ради рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 06.09.2021 № 261 «Про встановлення тарифів на теплову енергію для всіх категорій споживачів, що надається Первомайським КП «Тепломережі» від 01.11.2021р. №.301
Ознайомитись с рішенням виконкому Первомайської ради щодо тарифу на послугу з постачання теплової енергії та структурою тарифу можна
за посиланням.)
18 жовтня 2021 року

«Первомайське комунальне підприємство «Тепломережі» інформує споживачів про намір відкоригувати тарифи на теплову енергію та на послугу з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів.
ПКП «Тепломережі», на виконання чинного законодавства, розроблено проект рішення Первомайської міської ради «Про коригування тарифів на теплову енергію та на послугу з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів, що надається Первомайським КП «Тепломережі» Первомайської міської ради Харківської області»
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються ПКП «Тепломережі» протягом 7 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів на житлово-комунальні послуги.
Зауваження та пропозиції до ПКП «Тепломережі» надавати за адресом м. Первомайський 1/2 м-он, д/с №9, тел./факс (05748) 3-22-35, e-mail: pkpts-perv@ukr.net.
Ознайомитись з проектом рішення, структурою тарифу та обґрунтуванням причин зміну тарифу можна за наступним посиланням
Нормативно-правова база:
Закон України «Про житлово-комунальні послуги» від 09 листопада 2017р. №2189-VІІІ;
Постанова Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01 червня 2011р. №869;
Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення» від 12 вересня 2018 № 239;
Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» від 05 червня 2018 № 130;
06 жовтня 2021 року

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ!
КП «Тепломережі» повідомляє, що останнім часом у сфері житлово-комунальних послуг відбулися законодавчі зміни, а саме: з 1 травня 2019 року у повному обсязі введено в дію Закон України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги» (далі - ЗУ «Про ЖКП»).
Законом України від 03.12.2020 № 1060-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послу»  (далі - ЗУ № 1060-IX) з 01.05.2021 до ЗУ «Про ЖКП» внесені зміни, у тому числі й щодо організації договірних відносин між виконавцями житлово-комунальних послуг та споживачами.
Так, відповідно до ч. 5 ст. 13 ЗУ «Про ЖКП», у разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги відповідний договір (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і послуг з постачання та розподілу електричної енергії), з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання.
Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги. При цьому розміщується повідомлення про місце опублікування тексту договору у загальнодоступних місцях на інформаційних стендах та/або рахунках на оплату послуг.
З урахуванням вказаного вище ПОВІДОМЛЯЄМО, що на сайті «Урядовий портал» опублікована і постанова Кабінету Міністрів України
від 08 вересня 2021 р. № 1022 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 830» ( https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-21-serpnya-2019-r-830-i080921-1022.)
Вказаною постановою, зокрема, затверджений текст типового індивідуального договору про надання комунальних послуг, що є публічним договором приєднання, який на виконання вимог ч. 5 ст. 13 ЗУ «Про ЖКП» опубліковано за посиланням «Типовий індивідуальний договір про надання послуги з постачання теплової енергії»
Фактом приєднання споживача до умов договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання (додаток до договору), сплата рахунка за надану послуги, факт отримання послуги.
ОГОЛОШЕННЯ
КП «Тепломережі» має намір надати в оренду нежитлові приміщення 1-го поверху площею 136,9 м2, розташованих за адресою: Харківська обл., м. Первомайський, 1-2 мікрорайон д/с № 9 (колишнє приміщення Приватбанку).
За детальною інформацією просимо звертатися за телефоном
05748-3-51-62.

06 вересня 2021 рік

До уваги споживачів!
Первомайське комунальне підприємство «Тепломережі» інформує споживачів щодо прийняття виконавчим комітетом Первомайської міської ради рішення «Про встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів, що надається Первомайським КП «Тепломережі» Первомайської міської ради Харківської області» від 06.09.2021р. № 261.
Ознайомитись з рішенням виконкому Первомайської ради щодо тарифу на послугу з постачання теплової енергії та структурою тарифу можна за посиланням.
10 серпня 2021 рік

«Первомайське комунальне підприємство «Тепломережі» інформує споживачів про намір встановити тарифи на теплову енергію та  на послугу з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів.
ПКП «Тепломережі», на виконання чинного законодавства, розроблено проект рішення Первомайської міської ради «Про встановлення тарифів на теплову енергію та на послугу з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів, що надається Первомайським КП «Тепломережі» Первомайської міської ради Харківської області»
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються  ПКП «Тепломережі» на протязі 10 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів на житлово-комунальні послуги.
Зауваження та пропозиції до ПКП «Тепломережі» надавати за адресом м. Первомайський 1/2 м-он, д/с №9, тел./факс (05748) 3-22-35, e-mail: pkpts-perv@ukr.net.
Ознайомитись з проектом рішення, структурою тарифу та обґрунтуванням причин зміну тарифу можна за наступним офіційному сайті ПКП «Тепломережі» http://pkpts.com.ua/TEPLO.html  а також на офіційному сайті Первомайської міської ради https://pervom-rada.gov.ua/info/page/5963
Нормативно-правова база:
Закон України «Про житлово-комунальні послуги» від 09 листопада 2017р.  №2189-VІІІ;
Постанова Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01 червня 2011р. №869;
Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «
Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення» від 12 вересня 2018  № 239;
Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» від 05 червня 2018  № 130;
Детально за посиланням.
Повідомлення
для власників приміщень з індивідуальним опаленням

    Згідно з Наказом  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства №315 від 22.11.2018р., для приміщень з індивідуальним опаленням та неопалюваних приміщень здійснюється розподіл теплової енергії, що надходить у ці приміщення від транзитних ділянок трубопроводів внутрішньо-будинкових систем опалення, які прокладені у цих приміщеннях.  Обсяг теплової енергії, який надходить від ділянки транзитного трубопроводу визначається розрахунково або за результатами енергетичного аудиту або обстеженням інженерних систем цього приміщення.
  У зв’язку цим ПКП «Тепломережі» просить надати підприємству результати енергетичного аудиту або доступ представникам ПКП «Тепломережі» для обстеження інженерних систем приміщення.
   У разі не надання  результатів енергетичного аудиту нарахування за транзитні трубопроводи будуть проводитися розрахунково за формулою, згідно Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг,  розділу V пункт 4.
«Тепломережі» встановлять загальнобудинкові лічильники тепла

Первомайське КП «Тепломережі» інформує городян про намір встановити вузли комерційного обліку тепла на будинках 3-го і 6-го мікрорайонів.

  ЧИТАТИ НОВИНУ
  30 квітня 2021 року

До уваги мешканців сіл Ржавчик, Грушине і Караченців

Первомайське комунальне підприємство «Тепломережі» доводить до вашого відома що,
рішенням виконавчого комітету Первомайської міської ради від 28.04.2021 року за №130 «Про встановлення Первомайському комунальному підприємству «Тепломережі» тарифу на послугу з централізованого водопостачання села Ржавчик Первомайської територіальної громади» встановлений тариф для села Ржавчик з 01 травня 2021 року на послугу з централізованого водопостачання на рівні 13,84 грн. (з ПДВ) за 1 м3.
рішенням виконавчого комітету Первомайської міської ради від 28.04.2021 року за №131 «Про встановлення Первомайському комунальному підприємству «Тепломережі» тарифу на послугу з централізованого водопостачання сіл Грушине, Караченців  Первомайської територіальної громади» встановлений тариф для сіл Грушине та Караченців  з 01 травня 2021 року на послугу з централізованого водопостачання на рівні 23,56 грн. (з ПДВ) за 1 м3.
Рішення про встановлення тарифу.
Структура тарифів с. Грушине.
Структура тарифів с. Ржавчик.

Обґрунтування прийняття тарифів.
12 квітня 2021 року

ПРО ЗАКІНЧЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО ПЕРІОДУ

У зв’язку з прогнозованим підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря до + 8°С і вище опалювальний період завершується.
З 12 квітня 2021 року буде закінчено опалювальний період у житлових будинках, школах, лікарнях, дитячих та інших закладах побутового і соціально-культурного призначення, а також  споживачам, приміщення яких обладнані індивідуальними опалювальними приладами.

Про це більш детально у розпорядженні міського голови Миколи Бакшеєва.

  10 березня 2021 року

До уваги мешканців сіл Грушино і Караченців
Первомайське комунальне підприємство «Тепломережі» доводить до вашого відома про намір встановити тариф на комунальну послугу з централізованого водопостачання сіл Грушино і Караченців
Так згідно проекту рішення виконавчого комітету тариф планується встановити на рівні 26,90 грн. (з ПДВ) за 1м3 води.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, громадських організацій та об’єднань, щодо проекту рішення виконавчого  комітету,  надавати  до  ПКП «Тепломережі» за адресом м. Первомайський 1-2 м/н, д/с №9, тел./факс (05748) 3-22-35, електронна пошта: pkpts-perv@ukr.net.
Зауваження та пропозиції приймаються до 21 березня 2021 року.
Додаткова інформація за посиланням.
  10 березня 2021 року

До уваги мешканців села Ржавчик.
Первомайське комунальне підприємство «Тепломережі» доводить до вашого відома про намір встановити тариф на комунальну послугу з централізованого водопостачання села Ржавчик.
Так згідно проекту рішення виконавчого комітету тариф планується встановити на рівні 13,84 грн. (з ПДВ) за 1м3 води.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, громадських організацій та об’єднань, щодо проекту рішення виконавчого  комітету,  надавати  до  ПКП «Тепломережі» за адресом м. Первомайський 1-2 м/н, д/с №9, тел./факс (05748) 3-22-35, електронна пошта: pkpts-perv@ukr.net.
Зауваження та пропозиції приймаються до 21 березня 2021 року.
Додаткова інформація за посиланням.
16 грудня 2020 року
До уваги споживачів!
Первомайське комунальне підприємство «Тепломережі» повідомляє, що рішенням виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області від 15 грудня 2020 року за №275 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення,  що надається Первомайським комунальним підприємством «Тепломережі» встановлені наступні тарифи:
- з централізованого водопостачання - 22,49 грн. (з ПДВ) за 1 м3;
- з централізованого водовідведення -40,56 грн. (з ПДВ) за 1 м3;
Рішення виконкому зі структурою тарифа від 15.12.2020 №175.
27 листопада 2020 року

Виконавчий комітет Первомайської міської ради затвердив внески за встановлення, обслуговування вузлів комерційного обліку теплової енергії.
Детальніше можно ознайомитися за наступними посиланнями:

1. Наказ про ВКО
.

2. Рішення ОМС пр ВКО.
18 листопада 2020 року

Шановні абоненти ПКП «Тепломережі»

«Первомайське  комунальне  підприємство  «Тепломережі»  інформує  споживачів  про намір встановлення тарифу на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення.
ПКП «Тепломережі», на виконання чинного законодавства, розроблено проект рішення Первомайської  міської  ради  «Про  встановлення  тарифів  на  послуги  з  централізованого водопостачання  та  централізованого  водовідведення,  що  надається  Первомайським  КП «Тепломережі» Первомайської міської ради Харківської області». 
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються  ПКП «Тепломережі» на протязі 14 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів на житлово-комунальні послуги. 
Зауваження  та  пропозиції  до  ПКП  «Тепломережі»  надавати  за  адресом  м. Первомайський 1/2 м-он, д/с №9, тел./факс (05748) 3-22-35, e-mail: pkpts-perv@ukr.net.

Нормативно-правова база:

- Закон України «Про житлово-комунальні послуги» від 24 червня 2004р. №1875-IV;
- Постанова  Кабінету  Міністрів  України  «Про  забезпечення  єдиного  підходу  до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01 червня 2011р. №869;
- Наказу  Міністерства  регіонального  розвитку,  будівництва  та  житлово-комунального господарства  України  «Про  затвердження  Порядку  доведення  до  споживачів  інформації  про перелік  житлово-комунальних  послуг,  структуру  цін/тарифів,  зміну  цін/тарифів  з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад»
від 30 липня 2012  № 390;

- Постанова  НКРЕКП  «Про  затвердження  Процедури  встановлення  тарифів  на
централізоване водопостачання та централізоване водовідведення» від 24 березня 2016  № 364;
12 листопада 2020 року

Шановні абоненти ПКП «Тепломережі»!

На виконання Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017р. №2189-VIII, Вам необхідно визначитись з моделлю організації договірних відносин на комунальні послуги з постачання теплової енергії, централізованого водопостачання та централізованого водовідведення та укласти з ПКП «Тепломережі» один з таких договорів: 
- з кожним співвласником багатоквартирного будинку самостійно (індивідуальний договір);
- від імені та за рахунок усіх співвласників багатоквартирного будинку управителем або іншою уповноваженою співвласниками особою (колективний договір);
- об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку або іншою юридичною особою, яка об’єднує всіх співвласників такого будинку та в їхніх інтересах укладає відповідний договір про надання комунальних послуг, як колективним споживачем.
Рішення приймається відповідно до ст.10 Закону України  «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14.05.2015р. №417- VIII, і вважається прийнятим зборами співвласників, якщо за нього проголосували власники приміщень, площа яких перевищує 50% загальної площі всіх квартир та нежитлових приміщень багатоквартирного будинку.
При визначенні з моделлю договірних відносин та укладанні договорів на послугу з постачання теплової енергії, плата на послугу буде нараховуватись за іншим тарифом, який на цей час є меншим за діючий.
У разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі організації договірних відносин протягом п’яти місяців з дня завершення заходів щодо запобіганню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), між ПКП «Тепломережі» та кожним співвласником буде укладений індивідуальний договір. Після укладання даного договору тариф також буде зменшений.
Контактна інформація:
64102,  Харківська обл., м. Первомайський, м-н 1/2, д/с №9
e-mail: pkpts-perv@ukr.net,
http://pkpts.com.ua
тел.: 3-51-62 тел. моб.: 050 041-57-71
25 вересня 2020 року

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!
Первомайське комунальне підприємство «Тепломережі» інформує споживачів щодо прийняття виконавчим комітетом Первомайської міської ради рішення «Про встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів, що надається Первомайським КП «Тепломережі» Первомайської міської ради Харківської області» від 23.09.2020р. №184.
Ознайомитись с рішенням виконкому Первомайської ради щодо тарифу на послугу з постачання теплової енергії та структурою тарифу можна за наступним посиланням.)
11 вересня 2020 року.

Шановні споживачі!
Незабаром початок нового опалювального сезону!
Для своєчасної подачі тепла в Ваші оселі, переконливо просимо розрахуватись з боргами за отримані послуги з постачання теплової енергії!!!
Інформуємо Вас про наступне:
Згідно законопроекту №3613 "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку погашення заборгованості споживачів з оплати житлово-комунальних послуг, борги, що утворились до 1 жовтня 2020 року, підлягають обов'язковій реструктуризації.

Якщо боржник не сплатив заборгованість, не уклав договір реструктуризації заборгованості або уклав договір, але не виконує його умови - борг буде стягнутий примусово через суд. В результаті цього боржника очікують:
§ примусове стягнення 50% зарплати щомісяця до повного погашення боргів;
§ обмеження в праві водити машину;
§ обмеження на заборону виїзду боржника за кордон;
§ накладання арешту на його майно і банківські рахунки;
§ обмеження в користуванні зброєю, а також заборона полювання;
§ за наявності рішення суду про примусове проникнення до житла безперешкодно входити до житлового приміщення боржника та вилучати належне боржникові майно, яке там перебуває та на яке за законом можливо звернути стягнення (техніку, автомобіль, чи навіть житло боржника).
Крім того, на суму боргу регулярно нараховуватимуть пеню за кожний день прострочення. Якщо заборгованість перевищить суму відповідних платежів за один рік, то штраф становитиме 20% від боргу, якщо два роки - 30%, три роки - 50%.
Не чекайте застосування штрафних санкцій! Розрахуйтесь з боргами!
20 серпня 2020 року

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

«Первомайське комунальне підприємство «Тепломережі» інформує споживачів про намір встановити тарифи на послугу з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів.
ПКП «Тепломережі», на виконання чинного законодавства, розроблено проект рішення Первомайської міської ради «Про встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів, що надається Первомайським КП «Тепломережі» Первомайської міської ради Харківської області»
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються  ПКП «Тепломережі» на протязі 7 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів на житлово-комунальні послуги.
Зауваження та пропозиції до ПКП «Тепломережі» надавати за адресом м. Первомайський 1/2 м-он, д/с №9, тел./факс (05748) 3-22-35, e-mail: pkpts-perv@ukr.net.
Ознайомитись з проектом рішення, структурою тарифу та обґрунтуванням причин зміну тарифу можна за наступним офіційному сайті ПКП «Тепломережі» http://pkpts.com.ua/
, а також на офіційному сайті Первомайської міської ради https://pervom-rada.gov.ua/
Нормативно-правова база:
Закон України «Про житлово-комунальні послуги» від 09 листопада 2017р.  №2189-VІІІ;
Постанова Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01 червня 2011р. №869;
Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення» від 12 вересня 2018  № 239;
Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «
Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» від 05 червня 2018  № 130;

Додатки:
- проект рішення виконкому на 2 аркушах;
- структура тарифу на послугу з постачання теплової енергії на 12 аркушах;
- обґрунтування необхідності встановлення тарифу на 5 аркушах .
ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

Показники квартирних лічильників води передавати по телефону 3-64-07 або контролерам на мобільні телефони. Додатково номера мобільних телефонів можна дізнатися в ПКП "Тепломережі" або тут.
Здіснювати оплату за послуги з централізованого водопосточання та водовідведення з липня 2020 року треба за рахунком: UA063515330000026008052147716  в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" по квітанціям ПКП "Тепломережі" за послугу централізованого водопосточання та водовідведення.
Інформація для споживачів послуги з централізованого водопостачання
та централізованого водовідведення
.

Згідно рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради  № 104 від 27.05.2020 р.  Первомайське КВУ ВКГ (Водоканал)  з 1.07.2020р  припиняє надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
Послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з 1.07.2020 р. будуть надаватись Первомайським КП «Тепломережі».
Враховуючи вищенаведене, всім споживачам зазначеної послуги необхідно до 1.07.2020 р. погасити заборгованість за спожиті послуги, надані  КВУ ВКГ (Водоканалом)  та з 1.07.2020р. звернутись в ПКП «Тепломережі» для укладання договору про надання послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Для укладення договору необхідно надати копії таких документів:
- паспорт власника квартири (будинку),
- ідентифікаційний коду власника квартири (будинку),
- документ, що підтверджує право власності на квартиру (будинку),
- довідка про склад сім’ї.

Звертаємо увагу, що відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги»  від 09.11.2017 року № 2189-VIII,  споживачі зобов’язані укласти договір про надання послуги. Відсутність укладеного договору на послугу, що фактично споживається абонентом, не є підставою для не здійснення нарахування за дану послугу.   З  текстом договору можна ознайомитись за наступним посиланням.
Надання послуг буде надаватись в штатному режимі. Тариф на послугу з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення рішенням виконавчого комітету Первомайської міської ради  № 86 від 22.04.2020 р.  залишено без змін. Тариф складає:
- централізоване водопостачання - 20,04 грн. за 1м3 з ПДВ;
                - централізоване водовідведення - 31,01 грн. за 1м3 з ПДВ.
30 КВІТНЯ 2020 РОКУ.

ПКП "Тепломережі" здійснить перерахунок нарахувань за послуги теплопостачання для категорії "НАСЕЛЕННЯ" за КВІТЕНЬ 2020 року у бік зменшення на 29%.
28 квітня 2020 року

«Тепломережі» встановлять загальнобудинкові лічильники тепла

Первомайське КП «Тепломережі» інформує городян про намір встановити вузли комерційного обліку тепла на будинках 3-го  мікрорайонів та по вулиці Світанковій.

  ЧИТАТИ НОВИНУ
10 квітня 2020 року

«Тепломережі» встановлять загальнобудинкові лічильники тепла

Первомайське КП «Тепломережі» інформує городян про намір встановити вузли комерційного обліку тепла на будинках 3-го  мікрорайонів та по вулиці Світанковій.

  ЧИТАТИ НОВИНУ
06 квітня 2020 року
06 квітня 2020 року, відповідно до розпорядження міського голови № 63 від 06.04.2020, завершився опалювальний сезон 2019-2020 р.
03 КВІТНЯ 2020 РОКУ

Шановні споживачі!
Повідомляємо, що згідно закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 540-IX  від 30.03.2020 р. не пізніш як протягом п’яти місяців з дня завершення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України,співвласники багатоквартирних будинків незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг (крім послуг з постачання електричної енергії та природного газу) щодо кожного виду комунальної послуги згідно з частиною першою статті 14 цього Закону.
У разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі організації договірних відносин з виконавцем комунальної послуги протягом строку, визначеного в пункті 4 цього розділу, між виконавцем та кожним співвласником укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги відповідно до частини сьомої статті 14 цього Закону.
03 КВІТНЯ 2020 РОКУ.

ПКП "Тепломережі" здійснить перерахунок нарахувань за послуги теплопостачання для категорії "НАСЕЛЕННЯ" за БЕРЕЗЕНЬ 2020 року у бік зменшення на 24%.
           28 ЛЮТОГО 2020 РОКУ.
ПКП "Тепломережі" здійснить перерахунок нарахувань за послуги теплопостачання для категорії "НАСЕЛЕННЯ" за лютий 2020 року у бік зменшення на 13%.
31 січня 2020 року

ПКП "Тепломережі" здіснить перерахунок нарахувань за послуги теплопосточання для категорії "НАСЕЛЕННЯ" за січень 2020 року у бік зменшення на 5 %.
Перерахунок буде проведений у лютому 2020 року.
30 грудня 2019 року
УВАГА!
Первомайським комунальним підприємством «Тепломережі» (у зв’язку з зменшенням ціни природного газу) буде проведено перерахунок вартості послуги з централізованого опалення для населення за грудень місць 2019 року, відповідно до Постанови КМУ «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» від 24 грудня 2019 року №1082.
В грудні 2019 року вартість централізованого опалення зменшиться  на 19% від нарахувань по затвердженому тарифу.
28 жовтня 2019 року

ЗГІДНО РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПЕРВОМАЙСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ № 206 ВІД 24 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН РОЗПОЧАТО 28 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ.
01 травня 2019 року

Шановні споживачі!

         Законом України "Про житлово-комунальні послуги" передбачено, що до 1.05.2020 року співвласники багатоквартирних будинків зобов'язані прийняти рішення про моделі організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг. Зі змістом типових договорів про надання послуг з постачання теплової енергії, типових договорів про надання послуг з постачання гарячої води Ви можете ознайомитися тут.
Після вибору моделі договірних відносин співвласники багатоквартирного будинку повинні повідомити обрану модель КП «Тепломережі» з наданням протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку. У разі, якщо співвласники самостійно не вибрали одну з моделей договірних відносин, то зі споживачами буде укладений індивідуальний договір без обслуговування внутрішньобудинкових систем.
Copyright © 2021 ПКП "ТЕПЛОМЕРЕЖІ". ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ
05 квітня 2019 року

ПРО ЗАКІНЧЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ВІД 03 КВІТНЯ 2019 РОКУ № 58

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 "Про затвердження Правил надання послуг з централізованного опалення, посточання холодної води та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, посточання холодної води та гарячої води і водовідведення" Перомайському КП "Тепломережі", організаціям і підприємствам усіх форм властності, що знаходяться на території міста, дозволити закінчити опалювальний сезон у житлових будинках, школах, лікарнях, дитячих та інших закладах побутового і соціально-культурного призначення , а також споживачам, приміщення яких обладнані індивідуальним опалювальними приладами - з 08 квітня 2019 року.
ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ, ЯКІ ОДЕРЖУЮТЬ ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ!

З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій. Для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року вона буде виплачуватись готівкою. Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року, її надання здійснюється у грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів АТ «Ощадбанк» для подальших розрахунків з надавачами послуг.

Інформуємо, що розмір призначеної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року буде виплачено:

- пенсіонерам - Пенсійним фондом України разом з пенсійною виплатою (доставка/виплата субсидії буде здійснена поштою або її буде зараховано на пенсійний банківський рахунок);

- особам, які не одержують пенсію, - АТ «Ощадбанк» шляхом виплати субсидії через банківський грошовий переказ (для цього необхідно після 12 березня 2019 року звернутись до будь-якого відділення банку з паспортом та ідентифікаційним номером).

Звертаємо увагу, що після отримання субсидії готівкою споживач має забезпечити оплату спожитих послуг, оскільки наявність простроченої заборгованості унеможливить подальше надання  державної підтримки.
07 лютого 2019 р.

Про встановлення тарифів шляхом корегування на теплову енергію для всіх категорій споживачів та на послугу з централізованого опалення для населення, що надається первомайським кп «тепломережі» первомайської міської ради харківської області

ДЕТАЛЬНІШЕ
НОВИНИ
ПЕРВОМАЙСЬКЕ КП "ТЕПЛОМЕРЕЖІ"
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
Copyright © 2021 ПКП "ТЕПЛОМЕРЕЖІ". ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ