25 вересня 2020 року

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!
Первомайське комунальне підприємство «Тепломережі» інформує споживачів щодо прийняття виконавчим комітетом Первомайської міської ради рішення «Про встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів, що надається Первомайським КП «Тепломережі» Первомайської міської ради Харківської області» від 23.09.2020р. №184.
Ознайомитись с рішенням виконкому Первомайської ради щодо тарифу на послугу з постачання теплової енергії та структурою тарифу можна за наступним посиланням.)
11 вересня 2020 року.

Шановні споживачі!
Незабаром початок нового опалювального сезону!
Для своєчасної подачі тепла в Ваші оселі, переконливо просимо розрахуватись з боргами за отримані послуги з постачання теплової енергії!!!
Інформуємо Вас про наступне:
Згідно законопроекту №3613 "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку погашення заборгованості споживачів з оплати житлово-комунальних послуг, борги, що утворились до 1 жовтня 2020 року, підлягають обов'язковій реструктуризації.

Якщо боржник не сплатив заборгованість, не уклав договір реструктуризації заборгованості або уклав договір, але не виконує його умови - борг буде стягнутий примусово через суд. В результаті цього боржника очікують:
§ примусове стягнення 50% зарплати щомісяця до повного погашення боргів;
§ обмеження в праві водити машину;
§ обмеження на заборону виїзду боржника за кордон;
§ накладання арешту на його майно і банківські рахунки;
§ обмеження в користуванні зброєю, а також заборона полювання;
§ за наявності рішення суду про примусове проникнення до житла безперешкодно входити до житлового приміщення боржника та вилучати належне боржникові майно, яке там перебуває та на яке за законом можливо звернути стягнення (техніку, автомобіль, чи навіть житло боржника).
Крім того, на суму боргу регулярно нараховуватимуть пеню за кожний день прострочення. Якщо заборгованість перевищить суму відповідних платежів за один рік, то штраф становитиме 20% від боргу, якщо два роки - 30%, три роки - 50%.
Не чекайте застосування штрафних санкцій! Розрахуйтесь з боргами!
20 серпня 2020 року

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

«Первомайське комунальне підприємство «Тепломережі» інформує споживачів про намір встановити тарифи на послугу з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів.
ПКП «Тепломережі», на виконання чинного законодавства, розроблено проект рішення Первомайської міської ради «Про встановлення тарифів на послугу з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів, що надається Первомайським КП «Тепломережі» Первомайської міської ради Харківської області»
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються  ПКП «Тепломережі» на протязі 7 календарних днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів на житлово-комунальні послуги.
Зауваження та пропозиції до ПКП «Тепломережі» надавати за адресом м. Первомайський 1/2 м-он, д/с №9, тел./факс (05748) 3-22-35, e-mail: pkpts-perv@ukr.net.
Ознайомитись з проектом рішення, структурою тарифу та обґрунтуванням причин зміну тарифу можна за наступним офіційному сайті ПКП «Тепломережі» http://pkpts.com.ua/
, а також на офіційному сайті Первомайської міської ради https://pervom-rada.gov.ua/
Нормативно-правова база:
Закон України «Про житлово-комунальні послуги» від 09 листопада 2017р.  №2189-VІІІ;
Постанова Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01 червня 2011р. №869;
Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення» від 12 вересня 2018  № 239;
Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «
Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» від 05 червня 2018  № 130;

Додатки:
- проект рішення виконкому на 2 аркушах;
- структура тарифу на послугу з постачання теплової енергії на 12 аркушах;
- обґрунтування необхідності встановлення тарифу на 5 аркушах .
ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ!

Показники квартирних лічильників води передавати по телефону 3-64-07 або контролерам на мобільні телефони. Додатково номера мобільних телефонів можна дізнатися в ПКП "Тепломережі" або тут.
Здіснювати оплату за послуги з централізованого водопосточання та водовідведення з липня 2020 року треба за рахунком: UA063515330000026008052147716  в АТ КБ "ПРИВАТБАНК" по квітанціям ПКП "Тепломережі" за послугу централізованого водопосточання та водовідведення.
Інформація для споживачів послуги з централізованого водопостачання
та централізованого водовідведення
.

Згідно рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради  № 104 від 27.05.2020 р.  Первомайське КВУ ВКГ (Водоканал)  з 1.07.2020р  припиняє надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.
Послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з 1.07.2020 р. будуть надаватись Первомайським КП «Тепломережі».
Враховуючи вищенаведене, всім споживачам зазначеної послуги необхідно до 1.07.2020 р. погасити заборгованість за спожиті послуги, надані  КВУ ВКГ (Водоканалом)  та з 1.07.2020р. звернутись в ПКП «Тепломережі» для укладання договору про надання послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Для укладення договору необхідно надати копії таких документів:
- паспорт власника квартири (будинку),
- ідентифікаційний коду власника квартири (будинку),
- документ, що підтверджує право власності на квартиру (будинку),
- довідка про склад сім’ї.

Звертаємо увагу, що відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги»  від 09.11.2017 року № 2189-VIII,  споживачі зобов’язані укласти договір про надання послуги. Відсутність укладеного договору на послугу, що фактично споживається абонентом, не є підставою для не здійснення нарахування за дану послугу.   З  текстом договору можна ознайомитись за наступним посиланням.
Надання послуг буде надаватись в штатному режимі. Тариф на послугу з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення рішенням виконавчого комітету Первомайської міської ради  № 86 від 22.04.2020 р.  залишено без змін. Тариф складає:
- централізоване водопостачання - 20,04 грн. за 1м3 з ПДВ;
                - централізоване водовідведення - 31,01 грн. за 1м3 з ПДВ.
30 КВІТНЯ 2020 РОКУ.

ПКП "Тепломережі" здійснить перерахунок нарахувань за послуги теплопостачання для категорії "НАСЕЛЕННЯ" за КВІТЕНЬ 2020 року у бік зменшення на 29%.
28 квітня 2020 року

«Тепломережі» встановлять загальнобудинкові лічильники тепла

Первомайське КП «Тепломережі» інформує городян про намір встановити вузли комерційного обліку тепла на будинках 3-го  мікрорайонів та по вулиці Світанковій.

  ЧИТАТИ НОВИНУ
10 квітня 2020 року

«Тепломережі» встановлять загальнобудинкові лічильники тепла

Первомайське КП «Тепломережі» інформує городян про намір встановити вузли комерційного обліку тепла на будинках 3-го  мікрорайонів та по вулиці Світанковій.

  ЧИТАТИ НОВИНУ
06 квітня 2020 року
06 квітня 2020 року, відповідно до розпорядження міського голови № 63 від 06.04.2020, завершився опалювальний сезон 2019-2020 р.
03 КВІТНЯ 2020 РОКУ

Шановні споживачі!
Повідомляємо, що згідно закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 540-IX  від 30.03.2020 р. не пізніш як протягом п’яти місяців з дня завершення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабінетом Міністрів України,співвласники багатоквартирних будинків незалежно від обраної ними форми управління багатоквартирним будинком зобов’язані прийняти рішення про модель організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг (крім послуг з постачання електричної енергії та природного газу) щодо кожного виду комунальної послуги згідно з частиною першою статті 14 цього Закону.
У разі якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі організації договірних відносин з виконавцем комунальної послуги протягом строку, визначеного в пункті 4 цього розділу, між виконавцем та кожним співвласником укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги відповідно до частини сьомої статті 14 цього Закону.
03 КВІТНЯ 2020 РОКУ.

ПКП "Тепломережі" здійснить перерахунок нарахувань за послуги теплопостачання для категорії "НАСЕЛЕННЯ" за БЕРЕЗЕНЬ 2020 року у бік зменшення на 24%.
           28 ЛЮТОГО 2020 РОКУ.
ПКП "Тепломережі" здійснить перерахунок нарахувань за послуги теплопостачання для категорії "НАСЕЛЕННЯ" за лютий 2020 року у бік зменшення на 13%.
31 січня 2020 року

ПКП "Тепломережі" здіснить перерахунок нарахувань за послуги теплопосточання для категорії "НАСЕЛЕННЯ" за січень 2020 року у бік зменшення на 5 %.
Перерахунок буде проведений у лютому 2020 року.
30 грудня 2019 року
УВАГА!
Первомайським комунальним підприємством «Тепломережі» (у зв’язку з зменшенням ціни природного газу) буде проведено перерахунок вартості послуги з централізованого опалення для населення за грудень місць 2019 року, відповідно до Постанови КМУ «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» від 24 грудня 2019 року №1082.
В грудні 2019 року вартість централізованого опалення зменшиться  на 19% від нарахувань по затвердженому тарифу.
28 жовтня 2019 року

ЗГІДНО РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПЕРВОМАЙСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ № 206 ВІД 24 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН РОЗПОЧАТО 28 ЖОВТНЯ 2019 РОКУ.
01 травня 2019 року

Шановні споживачі!

         Законом України "Про житлово-комунальні послуги" передбачено, що до 1.05.2020 року співвласники багатоквартирних будинків зобов'язані прийняти рішення про моделі організації договірних відносин з виконавцями комунальних послуг. Зі змістом типових договорів про надання послуг з постачання теплової енергії, типових договорів про надання послуг з постачання гарячої води Ви можете ознайомитися тут.
Після вибору моделі договірних відносин співвласники багатоквартирного будинку повинні повідомити обрану модель КП «Тепломережі» з наданням протоколу зборів співвласників багатоквартирного будинку. У разі, якщо співвласники самостійно не вибрали одну з моделей договірних відносин, то зі споживачами буде укладений індивідуальний договір без обслуговування внутрішньобудинкових систем.
05 квітня 2019 року

ПРО ЗАКІНЧЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ВІД 03 КВІТНЯ 2019 РОКУ № 58

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 "Про затвердження Правил надання послуг з централізованного опалення, посточання холодної води та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, посточання холодної води та гарячої води і водовідведення" Перомайському КП "Тепломережі", організаціям і підприємствам усіх форм властності, що знаходяться на території міста, дозволити закінчити опалювальний сезон у житлових будинках, школах, лікарнях, дитячих та інших закладах побутового і соціально-культурного призначення , а також споживачам, приміщення яких обладнані індивідуальним опалювальними приладами - з 08 квітня 2019 року.
ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ, ЯКІ ОДЕРЖУЮТЬ ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ!

З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій. Для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року вона буде виплачуватись готівкою. Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року, її надання здійснюється у грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів АТ «Ощадбанк» для подальших розрахунків з надавачами послуг.

Інформуємо, що розмір призначеної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року буде виплачено:

- пенсіонерам - Пенсійним фондом України разом з пенсійною виплатою (доставка/виплата субсидії буде здійснена поштою або її буде зараховано на пенсійний банківський рахунок);

- особам, які не одержують пенсію, - АТ «Ощадбанк» шляхом виплати субсидії через банківський грошовий переказ (для цього необхідно після 12 березня 2019 року звернутись до будь-якого відділення банку з паспортом та ідентифікаційним номером).

Звертаємо увагу, що після отримання субсидії готівкою споживач має забезпечити оплату спожитих послуг, оскільки наявність простроченої заборгованості унеможливить подальше надання  державної підтримки.
07 лютого 2019 р.

Про встановлення тарифів шляхом корегування на теплову енергію для всіх категорій споживачів та на послугу з централізованого опалення для населення, що надається первомайським кп «тепломережі» первомайської міської ради харківської області

ДЕТАЛЬНІШЕ
НОВИНИ
ПЕРВОМАЙСЬКЕ КП "ТЕПЛОМЕРЕЖІ"
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
Copyright © 2020 ПКП "ТЕПЛОМЕРЕЖІ". ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ